Új hozzászólás Aktív témák

  • tordaitibi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz King Unique #135595 üzenetére

    Mindent megcsinaltam amiket linkeltel, kiveve a kepernyovedos leirasokat mert az ki van kapcsolva.
    A tunet valtozatlan. A beallitott 10 perc utan elkuldi a monitort alvoba, es egermozgatasra vagy bill. leutesre egy jelszokero ablak jon be. Lehetetlen kivenni ebbol a gepbol ezekszerint.

    Talan megtalaltam a magyarazatot.
    Ez egy Intel Z8300 alapu picike, masfel cigisdoboz meretu mini pc.
    Eredetileg szerintem Andriodhoz gyartottak, tele van olyan driverekkel amiket az eletembe nem lattam.sehol mashol.
    Gondolom azert hogy kezelje az integralt harvdereket, pl. van egy accu...valami nevu illeszto es a Windows azt irja hogy akkus taplalas van es 70% az akku allapota. Holott halozatrol megy. Es a wifi meg a lan is valami ismeretlen driverrel mukodik, raadasul a lan meg a BT az usb eszkoz, belul csatlakozik usbre, a wifi modul meg valami mas buszon keresztul. Ja es van neki kamera drivere is holott az nincs sehol fizikalisan. Mingha egy mobiltelefon vagy tablet lenne W10-el meghekkelve.
    Nem lehet hogy amikor a monitort kikapcsolja, akkor ezt a rendszer ugy erzi mintha egy mobil eszkozt, tabletet lezarnak? Es ezert keri kikapcsolhatatlanul a jelszot?
    Mas otletem nincs, mindent elkovettem, es eredmeny nulla.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák