Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz Zοltta #131384 üzenetére

    Üdv, annak a híve vagyok, hogy érdemes hagyni a Windows-ra a driver frissítést pár kivétellel pl.: VGA driver, abból érdemes manuálisan a legfrissebbet feltenni, még azelőtt, hogy a Windows automatikusan feltenne egy régebbit.

    Nemrég vettem egy Crucial SSD-t és telepíteni akartam a hozzá való támogató szoftvert de nem működött, a tippem az volt, hogy régi a SATA driver ezért azt frissítettem és meg is javult. Tehát tényleg ez volt a gond.

    A driver-t a Driver Easy Free-vel kerestem meg és töltöttem le de már én telepítettem manuálisan. A Driver Booster Free tudja automatikusan is telepíteni, csak nagyon be akarja magát pakolni a rendszerbe ezért választottam a Driver Easy Free-t ami kevésbé agresszív.

    Ökölszabály: ami jól működik azt nem szükséges frissíteni, ha van valami olyan új funkció amire szükséged van azzal is lehet egy próbát tenni, tesztelni és ha beválik akkor azt a driver-t eltenni és legközelebbi Windows telepítésnél már nem kell driver keresőzni csak telepíteni.

Új hozzászólás Aktív témák