Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz Fire/SOUL/CD #123327 üzenetére

    Az IOBit cucc az jó ötlet volt, fel tudta tenni a GNSS vevő driverét, amit a drp.su nem. Meg frissített még 3 drivert.

    Viszont touch és hang továbbra sincs, de nem is látszanak ilyen eszközök az eszközkezelőben. :Y Sőt, az eszközkezelő szerint mindenhez van driver telepítve. Nem állítom, hogy hibátlan maga a tablet, mert a Linux a boot folyamat közben is ír olyat, hogy "bios bug" és egy másik hasonló tabletnél is voltak problémáim, ott pl. elírták az egyik eszköz acpi azonosítóját...
    Azt speciel tudom, hogy Realtek RT5640 van benne hang-ra, telepítettem is ilyen drivereket pl. Lenovo-tól mert azok gyártanak hasonló tabletet, de az sem oldotta meg.

    Most azon gondolkodom, hogy vajon egy 32bites W10, vagy egy korábbi W10 lenne-e a megoldás erre a gépre, kicsit úgy érzem, hogy a Intel már rég feladta a bay-trail platform támogatását Windows alatt és emiatt szívok most... LTSC lenne érdekes talán, de ott meg nincs store, maximum valami felhekkeléses megoldásban.

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák