Új hozzászólás Aktív témák

  • lm83

    őstag

    Sziasztok,

    Eljött az idő, hogy kipróbálnám ezt a "csodálatos újdonságot":) Win7 szuperül megy, de megnézném:)
    Gondoltam megkockáztatok egy olcsó kulcsot ilyen szürke boltból, goodoffer
    Nem tudom melyik változatot kellene, mert egy-árban vannak kb. mindegy. Néztem a pro üzleti célra lenne meg ilyesmi, de akkor is jó lehet?

    Win7-et pendrive-ról szoktam telepíteni, ahogy néztem itt is menne csak nem tudom pontosan hogyan
    Windows 7 USB DVD Download Tool-lal szoktam pendrivere kiírni az ISO-t, de itt nem látom, hogy lehetne csak ezt simán leszedni.
    Vagy torrentről letöltök valami legújabb ISO-t aztán arról felrakom, aztán majd kulccsal beaktíválom és rendben leszünk? :F :)

    Rendszerre elég "rátelepíteni" ? Rá frissíteni a 7-re? vagy újra kellene formázni a gépet és egy teljesen steril alappal kezdeni? Itt megjegyezném, hogy a win7 nem eredeti, most térnék át a jóútra

    Illetve úgy néz ki a rendszer nálam, hogy C, egy ssd. Van még a gépben két vinyó, amiből egyiken biztonságnak van telepítve win. Először csak erre próbálnám ki, hogy működik és milyen. Utána nyugodtan mehet majd az "alap" rendszeremre is, nem veszi két gépnek?

    Kell ehhez microsoft fiók is ahogy néztem, Van skype-om, ottani már jó lesz hozzá ha jól nézem?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák