Új hozzászólás Aktív témák

  • ricsi99

    addikt

    Sziasztok
    Egy tök banális hibába futotam bele
    Adva van egy egy otthon hálózat magyar nyelvű win7 es , ahogy angykönyvben meg van irva... Hálózat megosztás engedélyezve ,meghajtók megosztva ,biztonsági résznél "Minedenki" engedélyezve, jelszóvédelem kikapcsolva..... szépen és jól működik mindenki látja a másik megosztott eszközeit... hdd ,nyomtató stb.
    Csavar:
    Van itt egy angol win10 -es laptop amit szeretnék beilleszteni a hálózatba...
    Át van állítva magyar nyelvre de mind1, az a problémám ,hogy hiába van ugyan úgy beállitva ,egyszerűen nem hajlandó látni a hálózati meghajtókat....hálózati gépeket látja de pl hálózati meghajtóként "\\server\e " azt irja nincs ilyen meghajtó.... próbaképp dobtam bele másik hdd-t magyar friss win10 el simán megy... linux alatt is megy
    pingelni tudom a server gépet / internet is megy /routert is látom simán csak ha angol az alapnyelv akkor nem megy... ugyan ugy nem tudom elérni az angol win10 es gép megosztásait...
    tüzfal miegyébb nincs/kikapcsolva
    Hol ronthatom el?

    Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

Új hozzászólás Aktív témák