Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    válasz Dragon3000 #100718 üzenetére

    "Az megint csak a te hibád volt" - na ez innentől LOL.

    A felhasználóbarát megvalósítás az alábbi volna [a frissítések kezelésében, visszaállást követően]:

    - mondjuk, "telemetriaként" begyűjtöm (a user lábméretét is) azt a tényt, hogy userke visszaállt egy korábbi verzióra. Jól beleírom a profilkája adataihoz.
    - visszaállást követően, ha ellenőriztem a neten, hogy userke bizony visszaállt, akkor nem tolom lefele a frissítést, mit süket a budiajtót, hanem rákérdezek, hogy "Kedves userke, ha épp visszaállítottál, hogyan tovább?"

    Ez lenne egy normális hozzáállás, nem a felhasználó hibáztatása. :N

    " igaz 2019-ben mindenről az ms programozói tehetnek" - nos, ha mindenről nem is, ERRŐL bizonyosan. :K

    Szerencsére, nekem most nincs sok gondom a géppel.. hm, de tényleg, valami mégis van:

    Olyannal találkozott valaki, hogy random nem töltődik be Win 10 Pro alatt a Desktop egy cold boot után?
    Ha ilyenkor egy feladatkezelőben futtatásban elindítom az explorer.exe-t, akkor szépen megjön a desktop az ikonkákkal, de magától, mondjuk 50-ből háromszor nem.
    Mit tehetnék ezzel, a nyilvánvaló "húzzuk újra az egészet" ötleten túl (mert annyit nem ér a hiba) ? :F

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák