Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #54715584

    törölt tag

    Sziasztok,

    Segítsetek kicsit, mert most csak a fejem vakarom tanácstalanul :)
    Lassn 2 hete kb. folyamatosan újraindul a gépem 0cx000021a hibakóddal.
    Gugliztam és odáig jutottam, hogy valószínűleg valamelyik vinyó haldoklik, esetleg hibás.
    Az egyiken talál hibát, viszont fura, mert ha a javítást választom, akkor 53%-nál egy pillanatra megakad, majd tovább megy, és ha leellenőrzöm újra, akkor azt írja, hogy nincs hiba. Ha azt választom, hogy Ellenőrzés és javítás, akkor ugyanúgy megakad 53%-nál egy picit, és ez folytatódik sokszor.

    Vírust ellenőriztem, nem talált a Comodo. Programot újat nem telepítettem, 3 hete váltottam Comodora, 1 hete ment fel Skyrim, de 2 hete nem történt semmi módosítás. Mindent széthúztam, összedugtam újra, SSD is működik rendesen, a többi HDD-vel sincsen gond, csak valószínű ezzel az eggyel.

    Azt is ajánlották, hogy töltsem újra a legutolsó helyes konfigurációt, az segíthet? Az csak a rendszerfileokat fogja módosítani?

    Másik fura dolog, hogy mostanában egyre többször elmegy a net, sárga felkiáltójeles a az ikon a tálcán. Ha kikapcsolok mindent, utána sem mindig van rögtön net. Lehet van még valami vírusom is?

    A log file-okat hol lehet megtalálni? Mert elvileg kékhalálkor is ment logot a rendszer, ugye?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák