Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • olivera88

    veterán

    válasz LonGleY #47668 üzenetére

    Szóval most Comodo fan lettél. :D emlékszem h szidtad anno a 6 os verziót. ;]

    "és már nem szenved gyermekbetegségekben, mint a korai 6-os verziók."

    Sajnos ez nem igaz, még mindig vannak anomáliák benne. Nálam konkrétan kinyírta a rendszert a 8 as verzió proaktiv módban, kinyirás alatt értem azt h Win kiírta mindennél h nem áll rendelkezésre elég erőforrás. :W aztán vártam még 2 buildet persze akkor se javult. Meg próbáltam újra rakni egy két hete kb de csak rosszabb lett, IS konfig is galyravágta a gépem. Akkor töröltem nagy nehezen a gépről. Aztán oda jutottam h telepiteni se bírtam már, akkor csináltam egy registry törlést, aztán telepités már elindult de 35 % nál hibát dob. És tiszta rendszerre lett telepítve egy AV se volt előtte és fél éves Windows telepités. Márciusba jön tán majd komolyabb frissítéshez a CIS hez, teljesen új AV motor kap majd asszem ami jóval optimalizáltabb lesz.

    Én se voltam Avast párti sose, nem tetszett. Az AV test org tavalyi összesitésén eléggé a lista végén kullog Avast akárcsak a Comodo. [link]
    Az AV comparatives tesztjén se valami erős az Avast.[link]

    [ Szerkesztve ]

    LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

Új hozzászólás Aktív témák