Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VGYke

    addikt

    válasz LonGleY #33928 üzenetére

    Megőrülök ettől az XP-s laptoptól, feladatkezelő szerint proci max. 30%, ram tartalék szintén van, viszont egy google, TC, bármi megnyitás, vagy akár bezárás 5 perc. Ezzel nem lehet még fórumozni sem! :W
    Szóval X58-ról váltok X79-re. X58-ban 3x4GB volt, X79-be 4x4GB "illik". A régit megvették egyben ramostól cpu-val jóárasítva, így gondoltam, ne visszalépés legyen a 2x4GB irányba a ramokat nézve. De az igazi vezérelv az volt, hogy 5 évig nem fog telni hasonló "luxus" kiadásokra, ezért lett 16GB

    3 fiók szokott lenni a rendszeremen:
    1. Rendszergazda (ő csak telepít, nem levelezik, nem néz a neten disznó filmeket). Ez én vagyok.
    2. Én fiókom korlátozott felhasználóként, aki Office2010 alatti Outlook levelezőt használ és mindent csinál,
    3. Asszony korlátozott fiók, aki nem tudom mit csinál, de eddig Windows Live Mail levelezőt használt. Azt mondta, ezt szokta meg, ezt szereti. Ráadásul a korábbi rendszerből indokolatlan mennyiségű *.eml kiterjesztésű leveleit mentettem el, mert azt mondta, ezek mind kellenek ( :F ). Az új rendszerben bármilyen levelező is lesz az asszonynak, meg kell oldanom a régi leveleinek átvitelét abba.... Ezek alapján gondoltam, hogy legegyszerűbb lenne a Live Mail...

    [ Szerkesztve ]

    kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

Új hozzászólás Aktív témák