Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiskokó

    veterán

    Helló

    Adott a gépem az adataimnál. Win 7 64bit

    Van nekem egy SB 5.1 VX hangkártyám.

    Egy ideje használom már 5.12.1.2020 dirverrel a gyári CD-ről (ami már érdekes mert a neten erre Win XP 32 bitet írnak)

    Eddig nem volt semmi különösebb problémám, csak az hogy az egész rendszer olyan halknak tűnt.
    Minden csúszka maxon természetesen stb stb de a GTA V-öt például félhangerőn kellet játszanom a Hifin hogy halljak valamit ami amúgy zenélés közben már ordít.

    Aztán következő hiba a Fejhallgató. Az egyik oldalt el kell tolni teljesen 0-ra a másikat meg maxra és a fejhallgató ereje úgy jön meg és a hangzás is úgy áll be.
    Ha mindkettő középre van állítva akkor alig szól a füles és tök hülyén szólnak a hangok.
    Ezzel se foglalkoztam...

    De most előjött egy olyan hiba, hogy ha a beállitásoknál a Sound Blaster fülre akarok menni akkor bedob egy ilyen hibát
    "windows rendszerhéj közös dll működése leállt"
    Ha külön indítom egy a SB progiját ott se reagál se az EAX se semmi más állításra.

    CD-ről mindent újra tettem és semmi változás, neten nem találok frisebb jobb, kompatibilisebb drivert.
    Valami nem hivatalos driver terjeng a neten de nem tudtam letölteni sehonnan.

    Vírus keresés volt sehol semmi.

    Köszönöm

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Új hozzászólás Aktív témák