Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VGYke

    addikt

    Sziasztok! Ötletbörzét szeretnék tartani. Hibajelenségem: néha (szerintem véletlen szerűen, de ez biztos hogy nem igaz mert mindennek van oka) ha a Win7-et leállítom (Start menü, egér klikk, leállítás), nem áll le, hanem újraindul, mint ha az újraindításra klikkeltem volna.... A hiba előfordulásának gyakoriságát kb. így tudom megsaccolni; többségében normálisan leáll, néha leállításra újraindul.
    Szerintetek ez:
    1* Win7 (akár telepítés, akár más bekavarás) szoftver probléma,
    2* Valamelyik eszköz driver probléma,
    3* Hardver probléma (pl. alaplap, stb.),
    4* BIOS beállítás probléma
    5* Router beállítási probléma :F
    A probléma bonyolítása:
    a.)* A PC, alaplapi WiFi kártyán csüng a hálózaton.
    b.)* Ha Önmagától (beállított idő után) elalszik a PC, vagy Start-Alvó állapotot választva elalszik, majd felébresztem, semmi probléma nincs.
    c.)* Ha belejön a hülyebogár: leállítás helyett újraindul amit nem veszek észre, mert felállok a PC mellől és ezek után alszik el, felébresztéskor a beépített WiFi kártya azt mondja hogy nincs elérhető SSID.
    d.)* Ilyenkor a ki-bekapcsolás sem segít, az alaplapi WiFi nem talál egyetlen SSID-t sem, azt mondja nincs. Pedig a környéken van vagy 30db, amiből az egyik az én routerem, amit ismer.
    e.)* Ezen az állapoton csak az segít, ha a táp főkapcsolóval áramtalanítom a PC-t több percre, majd újraindítom.

    Szerintetek?

    [ Szerkesztve ]

    kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

Új hozzászólás Aktív témák