Új hozzászólás Aktív témák

  • Arlekim

    aktív tag

    Sziasztok!
    /ctrl + v, lévén ontopic, hátha van ötlet/

    "A következő nagyon nagyon furcsa hibával szembesültem, és nem értem mi lehet a gond.
    Scandisk, hdd sentinel, ramtest, vírusellenőrzés megvolt.
    A gép: IBM Thinkpad T60, frissen feltelepített win7, 320gb wd hdd, 3gb ram. Egy napja teljesen belakva a gép, mikor is elkezdett érdekes dolgokat csinálni.
    Cpu 5-10%, WM 5-600mb, de a hdd pörög, pörög, pörög. A feladatkezelő alig akar megnyílni, mikor bejön, nincs benne a Windows folyamatain kívül semmi, képes bedadogni a start menütől. Nézem az erőforrás figyelőt, a lemez adatok a következők: System 1 303 000 B/s (Összesen)
    Egy-egy percre összeszedi magát, majd tovább kínlódik. Úgy fest, mint ha az oprendszer nem férne hozzá az adatokhoz, mert mindig foglalt a meghajtó.

    Talán összefügg:
    Mikor összeszedi magát, elindítok egy filmet a vlc playerrel, téves címet ír ki, miközben a megfelelő fájlt játssza. Egyszer csak megáll a kép, a hang viszont visszaugrik néhány másodperccel, majd különböző időpontokra ugrál, miközben a kép áll, majd némi idő múlva zavartalanul folytatódik."

    A teljes belakottság miatt kb 5-6 órányi kínlódás lenne ha újra kellene rakni.

    [ Szerkesztve ]

    Windows 95 was unable to detect your keyboard. Press F1 to retry or F2 to abort.

Új hozzászólás Aktív témák