Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    válasz tordaitibi #7486 üzenetére

    Mint írtam is, megáll az adott folyamat, és onnantól semmit nem tudok csinálni. Se az egér, se a billentyűzet nem reagál, csak reset gombbal tudom újraindítani a rendszert. Azért nem a tipikus kékhalál, mert ott a kék képernyőn megjelenik a felírat, hogy összegyűjtünk adatokat, stb., stb, és amikor eléri a 100 %-ot, a rendszer magától újraindul.
    Az esetemben nem, akár napokig maradna ebben az állapotban, ha nem indítanám újra.
    Amit fotót tegnap beraktam az Eseménynaplóból, ott pl. csak a Chrome volt megnyitva, épp a híreket nézegettem, még a zene se szólt, de egyébként is külső DAC-ot használok, a gyártó saját driverével.
    Végül is ahhoz a megoldáshoz folyamodtam, hogy mivel minden leírás szerint, ez a bizonyos DTS APO3 nem része a Windowsnak, ezért a Szolgáltatásokban kikerestem, letiltottam, majd töröltem az egész DTS mappát, a System32-es mappából.
    Lehet, hogy egyesek ezt olvasva sikítófrászt kapnak :D , hogy a System32-es mappából csak úgy törölgetek, de egyrészt simán ment, másrészt több újraindítás után sem jelentkezett emiatt semmi probléma.

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák