Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    Üdv!
    A jelenlegi Win 11-es rendszerem, egy 2019-ben tisztán telepített Win 10 frissítése, tavaly októbertől.

    Különösebb problémám nem volt eddig, de pár hete egyre gyakrabban fagy le a rendszer, mostanában szinte napi szinten, legalább egyszer.
    Megnézve az okokat, jellemzően ez, mint a mai:

    Továbbá van két sor, ami ilyen rózsaszínnel jelenik meg, szintén a hibára utalva, az egyik:

    a másik:

    Ugye a hibakódok alapján lehet driver hiba, esetleg hardver hiba.
    A neten fellelhető megoldások közül, már legalább egy tucatot végigjátszottam, de eredmény nélkül. Volt pl. lemezellenőrzés(chkdsk), nem talál semmit az sfc/ scannow sem, memória diagnosztika, néztem a Win hibaelhárítóját, az "Illesztőprogram-aláírás megkövetelésének letiltása" kilőve. Az eszközkezelőben nincs sárga felkiáltó jeles cucc, egyesével végignézve az ottani dolgokat, a Win szerint, az összes driver naprakész, a BIOS is a legutolsó, illetve az alaplap gyártójának oldaláról, az összes elérhető driver is a legutolsó, ahogy a videókártyánál is.
    Volt még pár dolog, szintén a netes ajánlások alapján amit megpróbáltam, de eredménytelenül.
    Nem sok kedvem van tisztán újrarakni a Wint, mert több nap, mire minden újra a helyére kerül, ezért ha van valakinek még javaslata azt megköszönném.

    [ Szerkesztve ]

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák