Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    őstag

    LOGOUT blog (1)

    válasz King Unique #2628 üzenetére

    Elvi kérdés. Sokakat hajtott a kíváncsiság, én is kíváncsi voltam, de nekeme van Blokkszíntű biztonsági mentésem a 10-esről aztán majd 5 -én elválik egyszer, 12-én meg foltozó kedden kétszer. Az biztos, hogy szerintem az lett volna a fair - ha már ilyen módon meghazudtolták magukat, miszerint nem lesz új Windows - ha nem is települ a tesztverzió sem, mert ez azt mutatja, hogy benne van a CPU driver a régiekhez is. Persze utólag ki lehet szedni.

    Azt meg én is olvastam, hogy nagyot fordult a világ, még a Vista idején 160 E Ft volt az Ultimate dobozos verzió, most meg az van, hogy - ha magamat nézem, akkor 2009-ben dobozos Windows 7-et vásároltam, arról frissítettem 8.0-ra, majd 8.1-re és 10-re - , hogy a lőtéri kutyát sem érdekli a 11-es annak ellenére, hogy ingyen lehet átmenni rá, ha felmegy a 7.xxx-re, vagy ha EU-n belül új alaplapot + CPU-t veszünk.

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák