Új hozzászólás Aktív témák

  • #11493888

    törölt tag

    válasz makoj30 #1432 üzenetére

    Kettő tapasztalatom van mind a kettőről be tudok számolni. ReviOS w10 és w11. Mindkettőt próbáltam.
    eleve gyanús volt hogy hogy a youtubertől megkérdezve hogy telepítés után mi ez a folyamatos hálózati forgalom a win10 es verziónál, a kérdésemet törölte és hozzá se szólhattam többet. Cinebencben hozta azokat a pontokat akiket a win10 is de a letiltott vírus figyelés és az alig pár szolgáltatás meghagyása a memóriában instabil futás jeleit mutatta folyamatosan lefagyások futás közbeni anomáliák. A win11 reviOS meg csak egy buherált w10 átalakítás volt még az ablakok sarkain se voltak lekerekítve mint az igazi w11 ben ráadásul a cine eredményei még a w10 ét sem érték el hiába volt az is kiherélt de legalább a hálózati forgalma nem volt folyamatos mint a másiknál. Az eredeti w11 béta felrakása alapon 2 gb memóriát használt és minden tesztemben agyon verte a a buzerált raviOs eket. Én fel nem tenném mégegyszer, de nem mondom azt hogy egy nagyon gyenge gépnek nem lehet egy használhatósági alternatíva ha a tulajnak semmi fontos adata nincs és nem fél az esetlegesen bele fűzött adathalász kém vagy vírusprogramoktól amik meglétére bennük elég nagy az esély.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák