Új hozzászólás Aktív témák

  • Breki

    veterán

    Sziasztok.

    Leírnám ide, hátha másnak is jól, jön, illetve, hogy emlékezzek, hogy csináltam.

    A problémám az volt, hogy windows 11-ben, a rendszergazdai fiók jelszavát nem tudtuk, a jelszó alapbeállításra visszaállítása nem volt lehetséges, mivel az emlékeztető kérdésekre a válaszokat valamiért nem fogadta el. Egy másik fiókom ami nem rendszergazdai volt működött, de ugye nem tudtam semmit telepíteni.

    Próbáltam több módszert, leírást programot, elég bonyolultnak tűntek.
    Sok jónak tűnő programot is találtam erre sajnos azonban fizetősek voltak megtalálták a fiókokat, de mikor resetelni szerettem volna, kiírta, hogy vegyem meg a teljes verziót.

    Végül találtam egy programot ami magán használatra ingyenes volt és könnyen meg tudtam vele oldani.

    [link]

    Lazesoft Recovery Suite

    Tehát röviden.

    Rendszergazdai fiók jelszavának visszaállítása.

    Program letölt
    Password Recovery
    Üres USB-re inditó fájlok másolása (formatál)
    Gépbe bedug USB-ről indit
    Pár lépés után jelszó reset ezután újraindít és nem kért jelszót simán be tudtam lépni a fiókomba végre.

    Úgy nézem a program több más dolgot is tud, Windows recovery, Data Recovery, de ezeket nem próbáltam.

    Bocsánat, ha valakinek ez ekvivalens, vagy tud még egyszerűbb módszert,
    de hátha segít másnak is én előtte fél napot eltököltem vele, hogy megoldjam ezt. :DD :C :R

    Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

Új hozzászólás Aktív témák