Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    válasz Glenda #4157 üzenetére

    Egyetértek abban, hogy a 8.1 puritán és elnagyolt, de legalább következetes, átgondolt és piszok gyors. Na most ha a sebességtől el is tekintünk, a 10 egy nagy katyvasz. A tárcsázó, a store betűtípusai, a kontaktok, a kontaktok csempéje, a felskálázott ikonok és lehetne még folytatni. Felfoghatatlan, hogy egy ekkora cég miért csak ennyit tud kiadni magából. Borzalmasan sajnálom, hogy ilyen irányba megy a fejlesztés, mert évek hosszú során kitartottam és bíztam a rendszerben, de mostanra el/belefáradtam sajnos. Szívem szerint az asztali Win 10-et is lecserélném, de azt nem tudom kikerülni, meg ott kevesebb problémám van, mint a mobillal. Az viszont egyelőre nálam tuti kimarad, egyszerűen már semmi sem szól mellette sajnos. Csináltak egy elfuserált droidot, amire viszont semmi értelme váltani droidról, ellenben azokat faszán el fogja ijeszteni, akik eddig ezt választották és szemeztek vele az egyedisége miatt. Mostanra már csak a csempék maradtak az eredeti koncepcióból, az meg kevés lesz az egyediséghez. Na kipanaszkodtam magam megint, nem direkt csinálom, egyszerűen elkeserít ez az egész.

Új hozzászólás Aktív témák