Keresés

Aktív témák

  • Tenfoot

    tag

    Talán egy kicsit off.

    Megszeretném változtatni a meghajtókhoz rendelhető betűket, lehetséges? Az optikai meghajtók elnevezése nem tetszik.

    Konkrétan:

    a: floppy
    c: HDD 1 - első partíció
    d: Hdd 2
    e: cd-író -raid kártyán
    f: Hdd 1 - második partíció
    g: cd-olcvasó
    h: DVD-író
    I: DVD-olvasó - raid kártyán

    Legalább az e és az f et megcserélném, ne az író után legyen a hdd 2. fele, eddig azt probáltam, hogy az írót letiltottam majd ujra engedélyeztem, de ujra oda rakta.
    Arra meg nincs kedvem hogy kihuzzam az írót, windows ujraindítás, majd kikapcs, író visszadug, és talán helyreáll. Progi nincsen erre? vagy egyáltalán hogy lehet a betűket szabadon rendelni a kívánt meghajtóhoz?
    Köszi.

    Asus A8V Deluxe, Athlon 64 3000+@2400 Mhz; 2x512 MB DDR TwinMos Twister, Cooler Master Stacker Ház, 650 W Q-tec Táp, Asus 9600 Xt VGA (612/312), 160 gb Samsung HDD, 15 gb Quantum HDD, 4 db optikai meghajtó, SB Audigy LS

  • Tenfoot

    tag

    Szevasztok. Kéne egy jó formázó, partícionálo progi, valami olyan mint az fdisk, csak modernebb. Válaszhassak formázásnál az NTFS vagy a Fat 32-es filerendszer közül. És ismerje a nagy vinyókat (120 Gb felettit), ezzel nem boldogult az fdisk valami miatt. Win nélkül is használható legyen.
    Köszi

    Asus A8V Deluxe, Athlon 64 3000+@2400 Mhz; 2x512 MB DDR TwinMos Twister, Cooler Master Stacker Ház, 650 W Q-tec Táp, Asus 9600 Xt VGA (612/312), 160 gb Samsung HDD, 15 gb Quantum HDD, 4 db optikai meghajtó, SB Audigy LS

Aktív témák