Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    válasz Sk8erPeter #2635 üzenetére

    azt hiszem ott a hiba, hogy "Akkor ne mondja már nekem senki, hogy azt az oldalt, amit ő maga szerkesztett, nem tud átlátni két perc alatt. Ha így van, akkor a sitebuilder vagy hülye, vagy totál átláthatatlan kódot írt, az meg csakis őt minősíti". Én rendszeresen vagy veszek át mástól oldal karbantartást, vagy használok kész sablonokat, amiket megfelelő átalakítás után kérik. Ez esetben idegen ember gondolkodását kell átvenni.
    Míg táblás verziónál jóskapista is csak egyféleképpen tudja megírni, addig div boxoknál mindenki azt csinál, amit akar. olyan sorrendben jönnek a boxok a html-ben, ahogy akarnak, mert a css helyre teszi. és ezt már kihívás átlátni, megérteni.
    Szerintem így már érted a problémám.

    De továbbmegyek, felejteni is tud az ember.
    nálam 10 év után a weblapjaim mappa 1,92GB (most néztem meg), 76 mappával.
    ha ebből levesszük a kész portálmotorokat (a saját módosításokat nem, pl volt e107 geri edition rakás lokalizációs javítással) akkor marad kb 60-65 site, ezeknél belül van, hogy 2-3 verzió az évek alatt.
    szerinted minden sorra emlékszem, mit miért tettem bele?
    csináltam egy beléptető rendszert valakinek, az volt a felállás, csak bérlet, meg jegy, és elad, vesz, naplózva. most ott tartunk, hogy órákra beléptetés, teremfoglaltság, utó napló, kassza figyelés lebontva jegyre bérletre, tagok fénykép feltöltés, bérlet nyomtatás, stb, és kb ha kér valamit, akkor azt fél évente kéri, így ha kér új dolgot, előbb át kell olvassam, mit miért módosítottunk az utóbbi hónapokban :( (de ez nem table vs div kérdés, csak az emlékezésre jeleztem)

    nem akarlak semmiről meggyőzni, soha nem is akartalak szerintem, mást se.
    feldobtál egy labdát, lecsaptam, én vagyok a hibás érte, vállalom, és mégegyszer pont a végére.

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák