Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blueMerle

    veterán

    válasz Zedz #13091 üzenetére

    És ez nem egy fórum ahol bármihez szabadon hozzá lehet szólni? :U Nem érdekli a véleményem? Ohh, hát akkor leszarja/átugorja/nem veszi figyelembe, szive joga, mint ahogy nekem is hogy hozzászóljak. Egyéb más probléma? :)

    Sk8erPeter: De, ötletes. Nagyon. Csak tudod egy esküvő ha ennyire protokoll-jellegű, akkor az már régen rossz. Voltál ilyen esküvőn? Én voltam :P Soha, senkinek nem kivánom, "k*rva jól" éreztük magunkat, de tényleg, mindenki ült mint a kisiskolás, minden percről percre, eltervezve történt, mint egy katonai táborban. Az hogy feszült légkör volt, az kutyaf*sza kifejezés. Nekünk most augusztusban volt az esküvőnk (nem kicsi), ami nagyon laza, nagyon kötetlen volt, és utólag, másoktól is hallom hogy mindenki veszettül jól érezte magát (és az eseményen is ezt láttuk a feleségemmel). Űrlap, weboldal nélkül.

    Másrészt ez egy jótanács volt a részemről az esküvőt illetően, nem elsősorban weblappal kapcsolatban, ahogy írtam. A weblap, ürlap, kitöltendő dolgok viszont azt sejtetik (mea culpa ha nincs igazam....dehogynem :) ) hogy ez bizony olyan eseménynek igérkezik, mint amit fentebb is leírtam, az első story. Nem oltottam senkit, segítő szándékkal írtam. Persze, értelmezd úgy ahogy akarod, őszintén szólva nem igazán érdekel :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák