Új hozzászólás Aktív témák

  • bfecka

    csendes tag

    Újra itt 1 hét után (Én kérdeztem mennyibe kerül egy céges weboldal)

    Mivel a webszerkesztői tudásom keményen üti a 5%-ot és ezt a weboldalt én csináltam segítség nélkül (jeleneleg ez a weboldalam a cégemnek: www.barazutti.hu) és a baj ezzel csak az hogy a webshopot és a cégemet külön akarom választani. Szóval ebből az oldalból kirepülnek a céges dolgok a menü átrendeződik és az oldal átköltözik másik domainra. És ami itt van tartalom (Munkavédelem, Tűzvédelem, Környezetvédelem stb..) erre kaptam végülis 8 ajánlatot 250.000 től - 900.000 forint + áfáig.
    Gondoltam gányolok megint ahogy ezt is én tettem annyi külömbségel hogy Adobe Muse-t használok.
    Ugye HTML5-ben iszonyat sok lehetőség van és a szoftver használata pofon egyszerű.
    Sajnos nem találtam egy sablont se ami tetszene és valamilyen szinten van egy elképzelésem mit szeretnék látni a monitoron. Fentebb írta egy Úr hogy nagyon kevés jó grafikus "marék" van magyarországon. Na én közülök keresek egyet aki megcsinálja az adott méretekre a képeket....

    (Tudom hogy most tüsszögni fogok mert sok szakember ilyenkor szídja a gányolót)

    Fecka

Új hozzászólás Aktív témák