Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DMG

    senior tag

    válasz milszab #28 üzenetére

    Csak nehogy megemlítsd itt, hogy ki az aki neked szó nélkül cseréli, mert hamar meggondolja magát.

    Ma megint felhívott a Wayteq, hogy látja felvettem a kapcsolatot a fogy.véd-el és hogy akkor legyek szíves ezt intézni ezen az úton, ha azt mondják, hiba akkor cserélik, máskülönben őket már ne is keressem. Úgy lesz.

    Egy kicsit visszataszítónak ítélem meg így a módszereiket, ha egy rossz szót szól valaki róluk egy fórumon akkor ők kiszagolják, és máris máshogy állnak hozzá.

    Itt jegyezném meg, hogy mint mondtam, érdeklődés jelleggel kerestem meg a fogy.véd-et gyártó és típus nélkül, mert egyébként is beszéltünk róla telefonon a kedves kollégával, hogy nézzek utána ennek a bizonyos 3 napos cseregaranciának, hog ylétezik-e törvényi szinten az, amit sok boltban alkalmaznak.

    Ezek után nem igazán értem, hogy most miért változott meg így a hozzáállás. Eddig korrektnek tartottam őket.

    Arról nem is beszélve, hogy ezen álláspontjukat nem hajlandóak írásba adni, ha erre járnak itt jelezném, hogy ha válaszolnának az e-mail-emre, akkor írják már le, hogy szerintük miért nem hiba az a hiba. Köszönöm!

    De én már nem is szólok semmit, mert a falnak is füle van, kérdés, hogy ez menniyre elfogadott jogilag, hogy ez alapján ítélik meg a kedves vevőt, akiből megélnek. :C

    [ Szerkesztve ]

    Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

Új hozzászólás Aktív témák