Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peace

    nagyúr

    válasz Matej #192 üzenetére

    Jól látod! Az elején teljesen odáig voltam meg vissza. Ritka jó volt a hangulat!!!! Amikor véget ért nagyon hamar a kampány, akkor kicsit elment a kedvem. Mikor kivették az xp bónusz tárgyat és lassú volt a fejlődés, akkor is. Majd mikor kiderült hogy 50-es szintre elérsz és ott csak pislogsz, akkor megint. De mégis csak ezzel játszok egész júniusban, mást nem indítottam el, úgyhogy van benne mégis valami. Most viszont már túl csalás gyanús a karakterem, hogy ismét engedik újra pörgetni a speciális képességét a relic tárgyakon. Így konkrétan elvertem 4-500k pénzt és kijött az a képesség a kalapácsomra, amivel nagyon nem tudok meghalni. Az meg úgy elég mókás. Mindig maxra gyógyít 1-1 nagyobb AOE mészárlásnál. :-D

    [ Szerkesztve ]

  • Peace

    nagyúr

    válasz Matej #192 üzenetére

    A probléma, hogy teljesen megváltozik a játékélmény, mikor 25-30-as szint környékén véget ér a kampány. Onnantól egy eléggé monoton és nem túl élvezetes lassú farm következik. Aztán pedig a csodálkozás, hogy akkor itt a vége és nem igen tudsz mit csinálni. Nagyon sok fog múlni a héten érkező Warzone-on!!! Ez maradt a fejlesztők egyetlen kapaszkodója. Ez az úgymond első endgame tartalom, amire mindenki vár jelenleg. Ha ezt elszúrják, akkor valószínű eléggé kampó lesz a játéknak. A konzol verzió újbóli elhalasztásával már nyestek egy szép nagyot ismét a fába, amin jelenleg tartózkodnak.

Új hozzászólás Aktív témák