Új hozzászólás Aktív témák

  • Peace

    nagyúr

    válasz Pedro78 #457 üzenetére

    Nehéz megmondani. Én a kezdeti elképesztő lelkesedés után hihetetlenül ráuntam a kampány vége után. Ez olyan 27-es karakterszintet jelent. Szenvedtem még utána vele, de nem éreztem úgy, hogy nekem ezt többször el kell indítanom. Feltoltam max szintre a karaktert meg próbálkoztam ezekkel a "DLC küldetésekkel", de már nem sikerült elkapnia a hangulatnak. Viszont van olyan ismerősöm, aki totálisan megvan őrülve érte és imádja, hogy rengeteg benne a tennivaló és sosem fog végezni vele. Ha tényleg járni fog a 30%-os kedvezmény, akkor lehet teszek majd egy próbát a Prophecy-vel....meg ahogy néztem a 2.0-s peccset, kb. most lesz olyan a játék, amilyennek 1 évvel ezelőtt lennie kellett volna. Én október óta nem indítottam el, de a 2.0 miatt biztosan felkerül majd egyszer, hogy belelessek. De 31-én indul a Chaosbane!!!!!!!!! <3 :P

    szerk.: Közben elérhetővé vált a Prophecy Steam oldala is: "You don't need to own our previous game, Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr to run this standalone expansion, however, if you do own it, you'll receive a 30% discount off the price of 'Prophecy'. This discount will be active for a month."

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák