Új hozzászólás Aktív témák

  • Peace

    nagyúr

    Kis érdekességek fejlődéshez meg úgy egyébként is, amiről jó tudni:

    -Ha fejlődni szeretnél, akkor jelenleg csak a tarot küldetések jöhetnek szóba, mint értelmes xp forrás! Impossible fokozaton érdemes elindítani. Nem könnyű, de teljesíthető! Érdemes betenni a "nem halhatsz meg" kártyát, ami +10% xp-t ad és a "random fate pontot kapsz" kártyát +5% xp-ért. És mindezt érdemes megspékelni egy jó kis meme virus-al, ami ugye +100% xp-t ad 5 küldetésen át. 5 ilyen küldetést lenyomva elég szép xp mennyiséget össze lehet szedni!

    -Kiemelt küldetést nem érdemes szerintem impossible fokozatra. Gondoltam megéri majd sokkal több xp-ért. Beadott nekem 1500-as power lvl-es küldetést, mikor 1200-as vagyok és komoly 820 xp-t adott minden egyes küldetés és halálra szo*tam magam, olyan nehéz volt. Sokkal nehezebb, mint az impossible tarot! Szóval azt én nem ajánlom.

    -Ha Fate pont kell, indíts egy új karaktert. Pillanatok alatt össze lehet szedni vele 800-1000 Fate pontot. Ugye nem szórakozol a kampány küldetésken gyilkolással, csak rohansz keresztül a feladatig, aztán exit, ha kész vagy!!! Nekem lvl 17-re összejött vagy 1000 és talán 2-3 volt összesen. És onnantól már léphetsz is vissza a fő karakteredre és mehet a tarot meme virussal!

    -A meme virus elvileg eshet pályán is, de a "boltban" is felbukkanhat. Ami vicces és tegnap jöttem rá, hogy nem csak 1 óránként reset-el a bolt. Ha kilépsz teljesen a játékból a win-be és újraindítod a játékot, akkor cserélődik a kínálat. Szerintem bug. Normál esetben nem így kéne működnie.

Új hozzászólás Aktív témák