Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Düsseldorf

    tag

    válasz Peace #2963 üzenetére

    Köszi hogy visszakerested!

    Erre szokták mondani, a vélemény olyan mint a segg, mindenkinek van.
    Kicsit egyszerű aki írta, mondhattam volna h. egyszerű mint a faék.
    Sorrol sorra tán majdnem minden állítását cáfolni v. árnyalni lehetne, de felesleges, mert ebbe minden benne van:
    "Amióta a k*rva perpetualjait beleerőszakolta a HH-ba, azóta tudtam, hogy el fogja rontani az egész Horus Heresy-t számomra."

    Mivel nem az lett, amit ő noname gipszjakab elképzelt a saját buksijában (egyébként ki nem sz@rja le ő mit képzelt el v. akart??), ezért aztán neki minden már előre sz@r a Légió (2008 v. 20016-óta), mert az írók merészelték nem azt írni amit ő elképzelt a Bérkocsis utca 41/b-ben éldegélve.
    Ez önmagában vicces, kicsit énközpontú a csávó, cserébe nem túl okos, mert amit ír az azt jelenti, csak akkor tetszett volna neki a széria, de főleg a vége, ha Abnett vele konzultál, az ö engedélyét és iránymutatását és tanácsait kéri Wraight, French, Thorpe, Kyme, Hoare stb. helyett.
    Hagyjuk már, ez egyenesen szemellenzős hozzáállás, ti. ha nem az van amit akarok, akkor a könyv fosch Abnett meg kókler.
    Nekem se tetszett minden, akadnak a sorozatban fércművek amelyek szemétre valók úgy ahogy vannak, de pont a lezárás nem ilyen.
    Ne egy ilyen ennyire merev gondolkodású alak véleménye befolyásoljon, olvasd el magad, nem olyan előre kőbevésett véleménnyel, hogy ha ez vagy az (nem) történik, akkor minden szar és pusztulat, meg Abnett monnyonle ...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák