Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s4hu|SyD^

    addikt

    válasz khalox #6842 üzenetére

    Nekem mindig mákom volt a nehezen megszerezhetőekkel. Ami könnyen mentek másoknak nekem azzal volt a bajom mindig.

    Forma meg hát na. Nem nagyon kezdtem el Relic-ezni csak most, így néha gyártok néha veszek. Pedig rengeteg Forma kéne. Igaz alap fegyverek szépen meg vannak Formázva ahogy a Frame-ek is amiket használok + a must have Frame-ek. Nyilván mindig lehet mit javítani.

    Eléggé le vagyok maradva sok mindennel, ahogy időm engedi. Most tényleg nem sietem el. Meglett az 177 Amp. Az első Kitgun-om is. Little Duck-nál már csak 1 Rang kell, de oda meg nagyon Profit-taker kell. Lassacskán elfogynak a teendők meg a farmolni valók és akkor lesz idő az ilyen kimaxolgatásokra. MR20-on nem igazán érzem azt, hogy nagyon kell nekem a sok MR már.

    "Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

  • ViZion

    félisten

    válasz khalox #6842 üzenetére

    ahamm. Braton talán meg is van, lato-ból pár rész van csak, azt hittem vmi invasion dobta.

    Jah, mindig van mit formázni. A csúcs-ninja Ash nemrég kapott még formát + aura formát, így aura modok és arcane cserével van mindhárom frakcióra setup (az orokin agyhalottakra grineer setup jó). Garuda egy érdekes jószág, igazán megkedveltem. Elvileg igazi long-run túlélő, alacsony hp-val, az ellenségből tápolva halhatatlan, gyógyít, energiát termel -ezt csak magának sajna. Revenant és Wisp is nagyon jók, egyszerűen nincs idő mindent kimaxolni, tesztelni. Vaubannal is sokat mentem, öregesen sétálgatok, összerántom a rosszakat, alájuk egy tüskés bogyó és gyün'a loot... Rengeteg érdekes frame van még, equinoxal mentem segíteni kavat farmra, egy vicc vele az exterminate, és még a 4-essel kombinált képességeit nem is tudtam igazán gyakorolni. Hamarosan octavia is beüzemelődik, várja a sorát, de egyelőre Garudát megpróbálom jobban felhozni.

    Kicsit unalmas azért, h minden 2. frame Volt prime, akárhova megyek -OK, defre megjelennek a limbók, frostok is néha. Öröm amikor wisp-el vagy Wukival találkozom, boldog hentelés, nem csak a zsibbadt grineereket kell püfölni :)

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák