Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s4hu|SyD^

    addikt

    válasz Źşë' #6117 üzenetére

    Igazatok van. Keveset foglalkoztam a főküldetésekkel. Kicsit előre néztem, hogy mi mit ad spoiler-ek nélkül és tényleg visszafog az, hogy túl sokat farmolok és görcsölök a jó cuccokon. :W

    [ Szerkesztve ]

    "Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

  • ViZion

    félisten

    válasz Źşë' #6117 üzenetére

    Nekem az operátornak van 3 féle ilyen "epertéma", de előnézetben csak 1 működik, a többi semmit nem csinál. Azt sem tudom, h hol szedtem össze ezeket.

    Vik: nah, ne görcsölj, haladj nyugiban, ha elakadsz akkor esténként vagyok. Ha farmolni kell vmit, akkor szólj. Most solo derelict capture-t csináltam. Előnye, h a küldi rész hamar megvan, lehet farmolni. Nincs sok ellenfél, üres a map szinte. Lett egy vagon spore meg mittoménmik. Kavat code nem lett, ejj, majd ha csinálod Inaros-t, akkor segítenék...
    Ignis-t most critre gyúrtam, meglepően jól dolgozik így, pedig a számok nem vmi magasak:

    Heliocor is meglett, szintén crit build, a számok itt is csalósak. Kb. a 3-4. ütéstől csak red crit, szépen emelkedik is 3-5-8-10k -t sebez. Alapból 106% crit, ezt a blood rush tolja feljebb még.

    És még villogok ezzel is, nagyon vicces cucc, jó vele játszani, de durvább küldiken azért az ignis jobban bejön:

    Egy villanással öl, hatalmas sebzés. Próbáltam mást is rápakolni, stat build, akármi, de felesleges és kevésbé hatékony volt.

    Ash Prime kifarmolást javaslom, amit nem látnak, azzal nem igazán foglalkoznak. Ha tudsz kicsépelni energiát belőlük, akkor végtelen ideig lehet szinte játszani.

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák