Új hozzászólás Aktív témák

  • Djuree

    félisten

    na hát igy az új évre elértem a lvl6-ot, azt kell mondjam bejött amit gondoltam, ez a vizválasztó, lett soma, penta, ogris (még anyag kell), dual ichor, synapse (anyag híján nincs még legyártva), flux rifle (ez sincs még kész)...eddig úgy elvoltam, magasabb szinteken rábíztam az erősebb karikra az irtást én meg asszisztáltam ahogy tőlem tellett, meg kell jegyeznem sokszor többet sebezve mint a nagyobb karik. na de most...terminator forjeva, ahol eddig esélyem nem volt most mint kés a vajban. :C

    ennek örömére kipróbáltam xini-t, hát igen, eddig az ODD volt az xp farm helyem, xini-n 20 wave alatt vagy 200k xp bejött és nem olyan vészes eddig eljutni ott, hála a soma áldásos tevékenységének. :C

    lvl6 alatt az ignis a legjobb fegyó amúgy rájöttem, az nálam örök kedvenc marad, nagyon komoly dolgokra képes.

    eddig néztem mikre képesek a nagy karik, most én csinálom ugyanazt. :D
    pl. morphics farm cpt vor-nál, jönnek az újoncok, én meg egyedül lelövöm 10mp alatt mostmár. :DDD

    jó ez a gém!

    [ Szerkesztve ]

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Új hozzászólás Aktív témák