Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grex4

    aktív tag

    sziasztok.
    2 napja tettem fel a játékot és nem nagyon értek pár dolgot.

    Hogy kell lelőni egy gépet? Én 2000ből sem találom el ők meg egy sorozattal kiszednek.
    Melyik lőszer tipus kell? Sima AP mért nem elég light-medium takokra? Hajókra mi kell?
    Mi lesz ha az adott géppel megvan a sokszázezer xp? (végig ér a csík)
    Ha 1-2 tierben akarok gyakorolni mielőtt feljebb lépek, akkor én azt hogy tudom kivitelezni? (hiába dugtam el a T3-4es gépem, bedobott attól még szerintem)

    Nem igazán van használható leírás a játékról sehol sem, most a skillek leirása meg a lövedék leírása nem ér semmit, elkerülő technikákra, támadó technikákra, mire melyik lőszer kell ilyesmi leírás kéne. World of Tanks-ozom egy ideje ott érdekes mindenre van értelmes leírás.

    Brit ággal megyek és most lett meg a 4es Spitfire.

    üdv

  • grex4

    aktív tag

    válasz Máté94 #179 üzenetére

    köcce a választ.
    Játszottam már ilyen arcade repcsis játékkal (Combat Flight 2002 talán) és a reticklét célzom és elég gyakran találok is de akkor is rengeteg lőszer kell mindenkibe, belém meg elég 3. Valszeg gyújtóval lőnek vagy ágyúval ami nekem még nincsen. Legénységnél mire kell pakolni? Vadásznál gondolom arcade stílus esetén magára a gépre de azon belül melyik a legfontosabb? Ha van turret akkor érdemes annak a legénységét tuningolni?

    Nem tudtok valami OP gépet alacsony tierben vagy melyik class-t ajánljátok kezdőnek?

    Brit ágon bohóckodok még mindig a T4-es Spitfire-el, próbáltam a bombázót is de azzal nem sokat lehet a csatához hozzáadni. Nomeg elkezdtem a Japán ágat, tetszik hogy van nekik saját lövészük és még bombát is vihetnek magukkal csupán ezt az ellenség is tudja így mindenki engem támad először. Nézegetek stream-et is, próbálok onnan el lesni pár fogást, ott látom hogy némely gépnek egy ágyúja/géppuskája van és gyorsan lő nagyon. Ezt csak azért hoztam fel hátha nem előnyös a több gépágyú és azért kell az ellenségbe jóval több skúló... :F

    üdv

Új hozzászólás Aktív témák