Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SpaceJam

    aktív tag

    válasz Alg #14348 üzenetére

    Igen, valószínűleg ez lesz a különbség, hogy ő nem követős zoom-ot használ, mert úgy képtelenség célozni. Az kizárólag arra jó, hogy ráless gyorsan, hogy merre áll az ellenség.

    Eddig én az Y-t használtam az extra zoom-ra, ami persze kombinálható a Shift-tel, így követősen is működik meg simán is, de nekem a normál zoom-ot kellene tudni simán beadni. Akkor körbenézek a beállításokban, köszi!

    [ Szerkesztve ]

    neszetools.hu ● pc360.hu

  • KROK640

    veterán

    válasz Alg #14348 üzenetére

    lehet, hogy azt kéne megszoknom, hogy állandóan körbe-körbe nézegetek a kamerával mint valami hülye, csak hát ugye úgy még nehezebb vadászni meg a célpontokra összpontosítani. De jó tudni, hogy akkor ezekszerint semmi más nem jelzi, hogy rakéta tart felém...

    Szívesebben játszok alacsony tierben, a játéknak szintjei vannak, egy ideje ezt észrevettem.
    0-2.3 a legnagyobb fun
    2.3-4.0 fun
    4.0-6.3 fun, a legtöbb engem érdeklő repülővel, de a teteje már csíkos sokszor F84B-k és egyéb ledobált JETek miatt
    6.3-7.7 Jet tier, még játszható de az élmény elmarad a korábbiaktól, itt még van esélyed fejleszteni azért a gépeket, noha nem gyorsan
    8.0-10.0 élhetetlen és játszhatatlan szar. vagy valamit nem tudok * Nemrégiben összeraktam egy 9-ás USA presetet, de rájöttem, hogy csak SL kidobás volt.

    * De vegyünk egy példát : F9F8, 8.3-as gép USA
    Mi kell ahhoz, h ogy irányítható rakétát kapjon?
    2×29000 + 2×16000 + 2×24000 + 2×31000 + 31000 = 231000 LB

    Sokat ugyan nem játaszottam még ezzel a géppel (és csak ABben) de átlagosan 60-140LB-t szerzek vele meccsenként prémiummal. Az egyszerűség kedvéért vegyük ennek a számtani közepét 100-at. Rakéta nélkül aligha van esély ennél több LB beszerzésére, persze lehet, hogy csak bennem van a hiba.

    na, haladjunk tovább akkor a számokkal : tehát ez azt jelenti, hogy 2310 meccs szükséges ahhoz, hogy az említett gép használható legyen ami alatt (full stock áron számolva, tehát a valós ennél több!) 6468000 azaz amjdnem hat és fél millió SL megy el a gép javítására, míg a 2310 meccs 5 perccel számolva is 192,5 óra, vagyis valamivel több mint 8 napnyi tiszta játékidő. Mindez prémmel...
    Na, ezért vagyok vele úgy, hogy pénzkidobás volt ez a preset, meg hogy nekem nemigen lesz egyhamar ez kihúzva (kb sose) és igazáén nem tudom mire gondoltak Gajinék mikor ezt kitalálták, hogy ki fogja lejátszani. Másik oldalról, 33 euronyi (cca 11800ft) GE-ből ez kihúzható, ha jól számolom, szóval azt hiszem meg is van :D (igaz, ez csak egy gép és az sem fullos, csak van irányított rakéta). (vagyis ha magad húzod ki, akkor kb 61ft-os órabéren vagy, tehát a hülyének is megéri inkább megvenni)

    Amúgy számolgattam már régebben is, és tényleg simán forint milliókat el lehet locsolni erre a játékra, főleg ha valaki magasabb tierben akar érvényesülni.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák