Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csongi

    veterán

    válasz SpaceJam #14344 üzenetére

    Jo ideje zoomolok, mint egy FPS-be.
    Meg kell szokni. A kepernyorol kicsuszast vissza zoom oldja meg.
    A loves idejere zoomolok be.

    Gyakorlaskent elejebe a tavoli gepek azonositasara hasznaltam.
    Es a bomberek ellen. Jo nagy stabil celpont. Lehet gyakorolni rajtuk. :)
    A celkereszt es az irany seged feher szinre allitva, leheto legkevesebb latszodjon.

    Nyomjelzos lovedekeknel jol latszik az elcsuszas.
    A gep iranya es a lovedekek iranya adja a korrekciot.
    Mint a Tank realba.
    Persze nem nyomjelzosnel szivas, de nem remnytelen.

    Harc kozben is hasznalom a C gombot.
    Billenytuzettel kell manoverezni kozben.
    3 gep ellen kuzdeni nehez.
    Egy ido utan mar 2 ellen nem lesz nagyon nagy feladat.

    Persze ha rutionosak akkor nem sok esely van.
    De ha az egyik nem megy haza, akkor mar jo.

    A fordulos harcok legnagyobb elvezet, mikor 3 gep ott marad en meg haza megyek. :).
    Es elegsokszor csak egyiket szedem le
    A masik ketto elintezi egymast, vagy hibaznak es zuhannak le .

  • Alg

    veterán

    válasz SpaceJam #14344 üzenetére

    Van, most nem tudom megnézni de van zoom toggle ami egyszerűen a normál nézetbe belezoomol és nem követi az ellenséges gépet.

    Ezt találtam hozzá

    Krok: ha a tieden is van rakéta az nem segítene abban hogy nem veszed észre ha a seggedben van egy másik. Rakétás tierben alap hogy mindig tudd mi van mögötted, és mindig figyelj a hátad mögé, főleg ha egyenes vonalban repülsz éppen. A rakétát kilövés után néhány mp-ig mutatja ha éppen arra nézel. Amúgy ha minden fád ki van húzva 8.0-ig akkor semmi gond, rengeteg gépből választhatsz a lentebbi tierekből.

    [ Szerkesztve ]

    "I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

  • frame>24

    addikt

    válasz SpaceJam #14344 üzenetére

    OFF: Nem rossz arc a Jengar, és tuti jó ingame pilóta.

    Viszont ő propelleres gép-buzi, és fél évente arról sír, hogy neki hiányzik és KELL az a fajta Realistc Battle, ahol még 1 órán keresztül a gépe képességeit élére állítva 1 v 3 még legyőzi 2 +tankolás és újratöltéssel a maradék ellenfelet. Hát nem tudom...(Jó, itt nem gond, mert mehetsz újra ugyanazzal a géppel, de nekem biztos nem hiányzik a 3 x 10-20 perc emelkedés, csak hogy pozícióban legyél.)

    A játék JET gépek irányt vett, így ő is hangos ellenző lett.

    ON: szerintem nincs az általad írt nézeti beállítás, de ő a free look nézettel követi szerintem az ellenséget ami alapesetben C gomb nyomva + egérmozgás. Ha a C helyetta jobb killkre teszed az aktiválást, akkor mindez könnyebb.

    [ Szerkesztve ]

    ▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

  • Urna

    tag

    válasz SpaceJam #14344 üzenetére

    Huh szóval ez volt az eredeti kérdéses :DD
    Oh igen Jengar marha régi motoros és sajnos azok a kevesek közé tartozik akik még csinálják is. Adam514/AdamTheEnginier és DEFYN akiket még javaslok de ők jóval magasabb szinten repülnek (szerintem) és ha már tartalom, van egy orosz csóka .. kb ő a top 1 repcsis aki oktató dolgokat is csinál (már annak aki érti :U ), WindXABK. Ő oszlopos tagja a VERVE-nek akik rendre a bajnokságok top 3-jában vannak.
    Szerintem Jengar is a "toggel zoom- szerű, mezei zoomot alkalmazza" nem tengelyen mozog a zoom hanem a klaszikus középre zoomolást alkalmazza viszont itt valaki írta és az lesz a titok a szabad nézettel rengeteget játszik. Nálam magyar a kliens: Hamburger menü->Irányítás->Általános (fent) ->Nézelődés--->>>>Közelítés ki/be. Nekem ez a jobb klikk és személyes preferencia de én a szabad nézetet sokkal kényelmesebben használom mióta az is az egéren van.
    Full billentyűzetes irányítás szerintem is kötelező, de ez meg a ki-be zoom néha megtudja kavarni az embert. Azt próbáld megszokni hogy ha kiér a képből zoom alatt akkor csak a közelítést vedd ki semmi mást ne bolygass. A kijelölt célpont követés nekem sokszor inkább hátrány volt emiatt inkább ki is vettem.

    S10 + Galaxy Watch 3

Új hozzászólás Aktív témák