Új hozzászólás Aktív témák

  • nemeth989

    senior tag

    Sziasztok!
    Körülbelül 3 hete kezdtem el újra játszani a játékkal, volt egy régebbi accountom, amin a skillezést maximálisan elrontottam, az a tipikus mindenből egy kicsit, egy kicsit erre egy kicsit arra stb. :DDD .
    Viszont most egy kicsit utána olvasgattam, rájöttem sokkal komplexebb a játék, mint azt én hittem. Régebben csak Ab-t toltam, de mostanában maximálisan rákaptam az RB csatákra, ahol a MK-1-es Hurricanommal brutális darálásokat rendezek le. Már volt több 4 killes csatám is, de a tegnap este egy olyan gyönyörű csatát mentem, epic végződéssel. Az utolsó megmaradt ellenséges gépre mentem, aki a bázisuk felett körözött, pont mikor a légvédelemtől bekaptam egy végzetes lövést, még az ereszkedés során sikerült crittelnem a HE112-t és lezuhant. Habár a másik csapat se volt éppen toppon. Nagyon tetszett a csata, ez a játékmód is, végre kitudom használni az angolok jó forduló képességét, Ab-ben ez nem igazán érződik. Most fordult elő előszőr velem, hogy 1 tárral 5 gépet lőttem le, egyre jobban kezdem érezni a gépeket és még hol a vége, csak T2-ben járok, Spiti MK2b a jelenlegi favoritom :D.
    kép

    [ Szerkesztve ]

    RideMyStyle "LoveMyWilier"

Új hozzászólás Aktív témák