Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Patrick76496 #385 üzenetére

    Nekem még mindig vannak sniper módban eltűnő tankok.

    Futáshoz: a WP:GF sokkal jobban fut a laptopomon mint a WoT. És ezt még totál minimumra se kell venni. Ennek örülök is nagyon. :K

    Amit ajánlottál azt lehet meg kéne néznem, egyszer már úgy szeretnék OP német gépekkel játszani. WoT-ban egyébként nem rosszak én ott sokkal szívesebben mentem németekkel mint oroszokkal. Nálam egyébként egész egyszerűen szimpátia miatt van ez, a németeket mindig sokkal jobban bírtam mint az oroszokat. Maga a német technika is tetszik, őket csodálom míg az oroszoktól max az ekranoplánokért vagyok oda de azok meg itt nem játszanak ugye. :)

    [ Szerkesztve ]

    Més que un club!

  • remington2

    senior tag

    válasz Patrick76496 #385 üzenetére

    "Ha ennyire zavar az Oroszok jelenléte, akkor tessék elmenni Farming Simulatorozni, ott a németek is OP-k (asszem a készítők is németek)."

    Jó lenne, ha ők is fejlesztenének egy hasonló, tankos mmo-t . . . bár sajnos - mivel fújfújfúj náci, Hitler, fúj fúj fúj - gondolom általános lenne a felháborodás, hogy ők hogy "mernek" ilyet csinálni. Ráadásul, ahogy a dolgok ma Németországban állnak (Merkel kontra német zászló, libsi hiszti), nem is biztos, hogy a külső tényezőkön bukna meg a dolog.

    De a vörös csillag örököseinek lehet . . . mindent. Az nem tiltott, míg a játékukban két nyolcast sem írhatsz egymás mögé.

    // Azért az elgondolkodtató, hogy a német technika kapcsán ha a tankokra, azon belül a Tigrisekre kerül a szó, tankos fórumokon rögtön kiömlik a "nagyobb a füstje, mint a lángja", meg a "nemvótazojanjó valójban". Ehhez képest a háború vége után 70 évvel még mindig annyira mániákusan zsigerien rettegnek tőlük és félnek, hogy csak az utolsó sorba rakják be szerencsétlen tankokat, meggyalázván a nevüket. Serb meg a hasonló "fejlesztők", két alkoholtól ködös pillantás közben biztosan kiélvezik a helyzetet.

    [ Szerkesztve ]

    They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Patrick76496 #385 üzenetére

    Én azt csíptem amikor WoT-ban nyivákoltak, hogy a német tankok gyengék, meg őket szándékosan agyon nerfelik és használhatatlanok.

    Aztán megjelent a nemzetek szerint csoportosított játékmód, ahol elég hamar bebizonyosodott, hogy egy csupa német harckocsiból álló csapat egészen könnyedén szétveri a csupa szovjet tankból álló csapatot.

    Nem rossz egy "posztkommunista elfogult" fejlesztőcsapattól. :)

  • RG4L

    őstag

    válasz Patrick76496 #385 üzenetére

    Igen, ez le van írva a prémium fiók szolgáltatásai között, hogy +2 matricát tehetsz fel, tehát 4-et.
    Én is megvehetnék ennyi skin az egyik repülőmhöz, mert nincsen még kész hozzá az achievment, szerinted vagyok olyan hülye, vagy bárki olyan hülye, hogy kiperkálja darabonként a 200 sast minden egyes skinért?

    Ugyanez igaz a matricákra, meg lehet őket venni, de baromság, idővel úgyis megszerzi őket az ember.

    Alig pár nap, hogy OB lett, mindenki csak elégtelenkedik. Az ottani programozók is nyílván tisztában vannak a hibákkal, erre van a fórum, a reddit, hogy az emberek jelezzék őket, mert igenis elolvasásra kerül a fejlesztők által és igenis ki lesznek javítva a hibák. Az emberek másik része meg már a flottás részre csorgatja a nyálát, miközben itt van a repülős, melyen van még mit javítani, a tankos, melyen millió meg egy hiba áll sorban javításra, és igen, majd egyszer, idővel, készen lesz. Addig az ember vagy játszik vele, vagy nem, vagy megelégszik a 2 matricával vagy prémiumot vesz, vagy tovább veri a fejét a falba a sok hiba miatt, vagy abba is lehet hagyni a játékot és egy év múlva visszanézni.

    [ Szerkesztve ]

    War Thunder: Gelesztaa

Új hozzászólás Aktív témák