Új hozzászólás Aktív témák

  • PAtr0n

    addikt

    válasz v!ct0y #2022 üzenetére

    Ne is mondd... én sem hittem el, mennyire idióta barmokkal rak össze. SB event: Amikor egy spawn van Poland-on merre indulnak az ökrök rögtön az elején? Egy irányba! Tisztelet a kivételnek, amikor jött velem még valaki a másik irányból. Ha már 3-man mentünk másfele az igazi csoda volt. Persze, hogy lemorzsolnak már az elején, aztán meg azt kell néznem, hogy pörögve hullik le a parasztja a repülővel amivel bejött. Azt hiszi ez arcade. De az este fénypontja az volt, amikor KV-1B-vel bementem, épp átmentem a hídon eastern europe pályán az elején, erre lő valaki, lánctalp sérül. Nézelődök,semmi, erre kapok egy találatot, gunner megsérül, torony pirosodik. Hátranézek, egy Pz IV F2 lődöz rám, írom neki, álljon le, persze belém enged még egyet, addigra megsérült a csövem is, pedig már készültem keresztüllőni a parasztot. Kábé az 5.-ik lövésére kivégzett. Reportoltam volna, de nem tudtam hirtelen hogy kell, aztán megnéztem az adatlapját, kemény 7-es szintű játékos, ez az első csatája SB-n, mondom kezdő idióta, aszitte mert KV1, akkor biztos lőni kell rá, nem baj, hogy ugyanarról a spawn pontról indultunk, meg ott virít a lovagkereszt a tornyon...
    Szóval ez a repcsiszerző dolog rendesen rányomta a bélyegét az egész hétvégi játékra, paradicsomok mindenhol. :(((

    [ Szerkesztve ]

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Új hozzászólás Aktív témák