Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • taranis

    addikt

    válasz Palkova #14371 üzenetére

    Nálam az van és nem volt még túlszámlázás. Viszont ma először volt olyan, hogy nem csörgött ki a másik a fél, legalábbis én nem hallottam semmit, holott ő már rég felvette és próbált beszélni. Természetesen le is számlázódott ez az időszak. Szóval céleszközzel sem hibátlan.

    colorizer.net

  • Stanlee

    őstag

    válasz Palkova #14371 üzenetére

    En 2 kulonbozo helyen hasznalom a Dellmont elofizeteseimet szinten AVM hardweren keresztul. Az egyik egy eleg regi Fritz!Fon 7150, ill egy ujabb Fritz!Box 7362 SL, korabban egy 7190-es volt. Nalam szemely szerint sose volt tulszamlazas, ez lehet annak a kovetkezmenye, hogy a hardware-es megoldasoknak jobb a kompatibilitasa a Dellmont szervereivel es az Asterisk-kel, szerintem inkabb csak szerencse. DE mas forumokon olvastam, hogy szamos Asterisk-hez kotott szamlazasi rendszerben a hibas szamlazas aranya 2-7% kozott mozog. Na most legyen 2% alatt a Dellmont rossz szamlazasa, akkor is tobb ezer hivasrol beszelunk havi szinten. Nem eri meg nekik ezekkel a hivasokkal foglalkozni, mert mi van ha a magyar Jozsi, vagy a cseh Ales egy hibas szamlazas miatt otthagyja oket? Majd jon helyette masik ketto. Mancika meg ezekre a felreszamlazos megkeresesekre kuldi a sablon mailt, hogy naluk minden OK, a hiba az on keszulekebn van. Gondolja itt barki is hogy az Dellmont a sajat Asterisk logjait atdurja Jozsi, Pista miatt? Mi lesz, beperli oket barki is? Inkabb mindenki hagyja a penzet, eluszott, nem baj.

    “Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

Új hozzászólás Aktív témák