Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g0dl

    addikt

    válasz andatti #1079 üzenetére

    Azért az beszédes, hogy a 24 forintos percdíj is lényegesen olcsóbb a feltöltősöknen kínált 40-50 Ft-nál. És ez az árazás korrekten le is van írva a honlapon.

    És voip esetében sem rossz, ha van call-back kiegészítésként, mert ugye nem mindenhol van megfelelő mobilnet lefedettség.

    [ Szerkesztve ]

  • atillaahun

    veterán

    válasz andatti #1079 üzenetére

    Ha már a Trés Like-hoz hasonlítjuk (gondolom te is arra utaltál), akkor kicsit összetettebb a kép szerintem.

    Like
    hálón kívül 25 Ft
    hálón belül 15 Ft

    Axivoip
    mobil 24 Ft
    vezetés 16 Ft

    Eddig szvsz mondhatjuk, hogy döntetlen az állás, csakhogy a Like-nál még befigyel az 1500-as havidíj, ami csak hálón belül beszélhető le. Ezt ugye akkor is ki kell pengetni ha az adott hónapban nem voltam beszédes kedvemben.
    Ugyanakkor ott van még a csomagba foglalt 50 MB mobilnet is, aminek az értéke önmagában vásárolva 600 Ft ha jól tudom.
    Az én értelmezésem szerintem ha ezt levonjuk a havidíjból, a Like még akkor is 900 Ft hátrányban van az Axivoip-pal szemben a végeredményt tekintve.

    És a Like szerintem most az elérhető legjobb konstrukció a 3 szolgáltató összes előfizetéses, és feltöltőkártyás csomagját tekintve (üzleti előfizetéseket most ne keverjük ide ha lehet).
    Így nekem az a véleményem, hogy ha nem is lett annyira ütős az Axivoip mint vártuk, és ment azért a ködösítés hónapokig, még így is érdemes számolni vele.
    Engem jelenleg csak a 23 €-s kezdőfeltöltés tart vissza a kipróbálásától. Plusz az, hogy a legutóbbi levelemre, amiben pár kényelmetlenebb kérdést is feltettem már nem válaszoltak.

Új hozzászólás Aktív témák