Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz #79335424 #9890 üzenetére

    Teszteltem, működik. Telenor feltöltőshöz, 2GB +Deezer. Indítottam mobilneten egy webszervert és egy másik készülékkel símán csatlakoztam rá. A jelenlegi APN -em (amit nem írok, az "nincs beállítva", vagy "nincs megadva" státuszban van):
    Név: Telenor Online
    APN: Online
    MCC: 216
    MNC: 01
    APN típusa: default,supl
    APN protokollja (szürke): IPv4
    Hozzáférésipont-név engedélyezése/letiltása (szürke): pipa, vagyis engedélyezve.

    Sajnos, nincs mentésem a NAT -olt APN beállításokról, így nem tudom, hogy van -e különbség, illetve, hogy elég -e a készüléken beállítani, vagy a Telenorral is kell -e hozzá egyeztetni. A lényeg, hogy megoldható, csak nem szabad hagyni a lerázást. Leírom az én "elérési útvonalamat":
    Az "előszűrő", vagyis az ügyfélszolgálatos kapásból azt mondta, hogy ennél a csomagnál csak ez a NAT -os beállítás lehetséges. A "melyiknél van nem NAT" kérdésre fogyott el a tudomány, így jutottam el a következő szintre, a technikushoz. Itt az "és önnek szüksége van ilyen elérhetőségre" kérdésre a "persze, hiszen szervert futtatok a készüléken, ami így nem elérhető" válasszal jutottam a megoldáshoz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák