Új hozzászólás Aktív témák

  • denis.p

    tag

    válasz KTU #22703 üzenetére

    (#22697) Így van beállítva az 510IP-be a konfig.
    Ugyanezzel a konfig. beállítással tökéletesen működik mindegyik német mobil/vezetékes, valamint, magyar mobil/ vezetékes számkijelzés. A Zoiperben viszont tökéletesen működik a (Stuntcalls konfig-ba) ugyanez a Callcentrices szám úgy hogy a felhasználó névhez van beírva az USA tel.szám....és helyesen jelzi ki a hívottnál. Ebből arra tudok csak következtetni, hogy a callcentric beállításaival nem lehet probléma, mert akkor a Zoipernél sem működne.
    Egyébként egyidőben nincs két voip eszközre beregisztrálva uaz az usa szám. Tehát ez a hibalehetőség is kizárva.
    Ahogy Te írod, hogy az 510IP-be mindhárom helyre a felh.nevet írom, akkor a callcentric beállításnál is ki kellene, hogy jelölve legyen az usa tel.szám. De ebben az esetben is a +44 et jelzi ki a hívott félnél, nem a +1xxxxxxxx-et

    Ja még azt hozzá kell tenni a történethez, hogy ezt a Callcentrices számot kb 3 hónapja csináltam, s akkor kipróbáltam, s jól jelezte ki a hívószámot. Azóta nem nyúltam se a voip, sem a callcentices, sem a stuntcalls beállításokhoz. Hát ez van, asszem feladom ezt a sz@rt, nem foglakozok vele tovább. Úgyis csak hobby/lehetőség szinten érdekel(t) a dolog :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák