Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gaborbol

    őstag

    válasz kraftxld #735 üzenetére

    Annyi tortenet meg ,hogy ujra kellett allitani a halokartyakat ,mert mert az ibm netfinity helyett ugy virtualok lettek.

    Muszaly vele foglalkoznom, mert a legnagyobb ugyfelemnel vmware esxi 3.5, 2 fizikai szerveren 9 virtualis szerver, es 2 win2003std fileszervert kene virtualizalnom amilyen gyorsan csak lehet.
    Viszont annyira nincs hely a vmware alatt, hogy egy budos snapshot nem keszult meg soha. Norton backup exec megy szepen es backupolja az osszes szervert a hagyomanyos modon mintha fizikai szerverek lennenek. 9 szervert rangat at minden ejjel a halozaton, es persze meg fizikalis szervereket is ....

    Szerinted normalis volt aki ezt kitalata?

    Mai feladat, kitalalni ,hogy van e valahol meg szabad hely, vagy tenyleg nincs.

    A 2 vmware szerver alatt van 2 hp storage, egyben van 9 db 146 GB-os hdd, a masikban meg 3 db 146-os meg 6 db 750 GB os.

    Es vmware alatt van kb 550 gb storage, egyszeruen nem tuom hol van a tobbi.
    Az is barom modon lett megcsinalva, fel lett szabdalva a storage es minden virtualis gepnek kulon storage van.

    Pl DC1 storage 50 GB ebbol felhasznalt 15 GB, DC2 storage 50 GB felhasznalt 13 GB. stb ...

    Na most ,hogy leirtam es vegiggondoltam, akar 3 virtual szervert is bedobhatnek egy 50 gb-es storagebe, akkor fel tudnek szabaditani valamennyi helyet,de helynek kene lenni csak nem tudom hol van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák