Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • A.Winston

    tag

    válasz MPowerPH #71474 üzenetére

    Hmm. Nekem első custom loopom, annyi mindent kellett figyelembe venni, hogy ebbe kevésbé ástam bele magam. Azt reméltem majd jól lehet a ventiket ez alapján is szabályozni, de erre egyenlőre nem jöttem rá van-e megoldás. HWinfo bár látja, de az nem csinál görbét. Más meg ami tudna nem is látja az értékeit.
    Bár eleve úgy kezdtem, hogy temp sensor-os alaplap és van inflow temp adapterem is, szóval túlélem, de picit azért csalódás. Azt nem bánom, hogy megvettem, mert jó volt látni hogy flow rate kapcsán mennyi az annyi és milyen hatással van terhelésre, de egy quadro-val úgy érzem többre mennék. (Természetesen azzal pont nem kompatibilis ahogy néztem :D :D, és ugyanazért a belső usb2-es portért versengenének.)
    Mivel a ház zárt nézegetni nem nagyon fogom, világítást már leszedtem. Max egy kis fütykösnek maradna a körben, hogy zaklasson, ha nincs áramlás, túl meleg a víz, vagy rozsdásodni kezdhetne a rendszer, de egyik se életbevágó.
    Már jönnek a cuccok a 2. sprint-es építkezéshez, még nem döntöttem kikerül-e, de ha valaki kacérkodik egy ilyennel nyugodtan írjon rám inkább mielőtt berendelné.

    Ja amúgy azt tudja valaki, hogy quadro eltárolja-e a beállításokat? Vagyis pl MB BIOS frissítésnél se kell izgulni hogy mi marad meg profilból?

    [ Szerkesztve ]

    nincs

Új hozzászólás Aktív témák