Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plasticbomb

    addikt

    válasz MPowerPH #57237 üzenetére

    LINK

    Elso radim, szoval lehet csak en vagyok tapasztalatlan s ebbol adodoan bizonytalan. Elvileg ez egy rez radi, ha oldalasan bevilagitok a lamellak koze, akkor ott is rezes szinu, hiaba "festett" normal szogekbol. Sot, ha bevilagitok a g1/4 csatlakozok helyen ott latom a lamellak kozott futo csovek kezdetet, ami szinten rezes szinu, illetve latok valami szurke por szint is az uregben. Azt hiszem, okosabb leszek, ha majd kimostam. De, ahogy igy nezegetem, kezdek azert "megnyugodni", hogy ez is rendben van.

    Backplate, ugye ehhez a blokkhoz nem talaltam hozza valot, de kozben nezegetem mar az aquatuningot, s erre akadtam. Namost ez szabadon hagyja a GPUTachot, a ksi atkapcsolot, viszont a felszerelesi utmutaton a kondenzatorokra pakolja a thermal padokat. Ami nekem fura. Az EK blokkon a doublerekre rakja, ahogy szerintem is kene, a kerdes, Sajnos nem talaltam meg kepet a backplate pcb feloli oldalarol, vagyis nincs elkepzelesem, hogy milyen a megmunkalas azon az oldalon, van-e rendesbemelyedes az alkatreszeknek, vagy csak egy szimpla femlap, s csokolom? Ha utobbi, akkor EKzok inkabb.

    Illetve a GPU blokkon van harom fet, ami nincs hutve, ha oda rakok valami vastagabb gap padot, azzal at tudom hidalni ezt a jelenseget?

    (Ez azert erdekes, mert az adott harom fet a vizes vegan rendesen le van takarva hutovel, mig az utangyartott blokkokon a kepek tanusaga szerint mindenhol kihagytak oket, illetve a manualokban sem tesznek oda legalabb egy egy padot. Viszont A HotSpot elleni harcom reszekent is en szeretnem oket is hutve tudni.)

    A folyadekokkal nincs bajom, csak en egyertelmuen viztitszta iranyban allok. Egyszeruen inkab taszitanak a szinezett lotyik. Maximum eper szorp szintu szinezest lennek hajlando elfogadni, de nekem teljesen jo lesz a "viztiszta" is.

    [ Szerkesztve ]

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Új hozzászólás Aktív témák