Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz seniman #32477 üzenetére

    hat megprobaltam... meg fejben kb vegigneztem az opciokat.

    kb maradt a Corsair 760t (780t kevesbe modularis namost nekem ki kell szedni a 3.5os rekeszeket es hatrebb rakni, ami a 760ban oke csak), a Phanteks Primo es a Thermaltake X9.

    ugy, hogy az 5.25os helyekre bemutom a 280as radit, a Cosmos S (majdnem) hozza a Phanteks Primo szintjet, kevesbe szepen, de ingyert.

    a TT X9 egy CaseLabs Mercury, acelbol, harmadaron.

    ill azt nezem meg, hogy a vinyorekeszhez lehet be tudnek muteni meg egy 120x60as radit belulre a Cosmosba, ugy meg igazabol a TT X9 lenne az, ami elorelepes lenne feluletre. de az meg mekkora boszme ize mar:D.

    meg lenne meg a LianLi PC-D600 kb az X9 aranak a duplajabol. csak azzal meg az a bajom, hogy jelenleg ilyen 35 kilo korul van a build a 17 kilos Cosmosban, erre realisan meg rajon 5 kilo. namost a LianLik papirbol vannak es komoly bajok vannak a tartossagukkal, a 10 kilos onsuly egy akkora haztol nagyon keves. osszehasonlitaskepp a kb hasonlo / kisebb Cosmos S 13 kilo uresen, es a sima Cosmoshoz kepest az is elegge nyeklik.

    900dnel minosegbeli problemak vannak, majdnem 400 eurot nem er. plusz ize, tulmeretes miditorony kulsore, a Cosmoshoz kepest tok unalmas. a Cosmos 2 meg szep es jo, csak eppen alig lenne elorelepes a csurigpakolt Cosmoshoz kepest.

    ---

    de hajlok ra, hogy marad a Cosmos, aztan max picit allitok a terheles alatti ventivezerlesen.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák