Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz hszilard666 #25841 üzenetére

    Ezzel korábban én is zsibbasztottam itt a népet. :D

    Pro: egyben az egész, viszonylag mobil.
    kontra: a légáramlás nem ideális (mondjuk most passzívan is elvan, szal ezt fel tudtam volna dolgozni), sok helyet foglal, marha nehéz (ez akkor esett le, mikor nyáron festettünk és az emeletre cipeltem...), házat fúrni kell, "mezei" házak oldallapja lehet vetemedne, mert azért a Phobya vízzel van pár kg...

    Szal. én is a külön ház mellett döntöttem. Sőt, a szivattyú és a tartáyl is költözött, ennek előnye, h gép szereléskor nem sok vizet kell leengedni, a légtelenítés, feltöltés gyorsabb.

    De mindez szubjektív, ésszerű terhelés mellett ekkora radinak már mindegy hol van (enyém most a fal mellett, szal. pont olyan rossz helyen, mint a ház oldalán lett volna...). Szerintem azt a verziót csináld, ami Neked tetszik, az a fontos. :R

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

  • HollyBoni

    veterán

    válasz hszilard666 #25841 üzenetére

    Szvsz nem. Furni kell a hazat (bar nemreg mondtak itt hogy az epoxi gyanta csodakra kepes, most tomtem be vele a haz oldalan a lyukakat es tenyleg) , serulekeny helyen van, gephaz oldalat nehezebb leszedni, nem szellozik jol. Lehet egyedi eset mert a cosmos amin nekem volt papirbol van, de jobban is rezonalt valamiert 2db 1,5 kilos radival az oldalan.

    Nekem pl ha osszerakom a vizet agy alatt lesz a ket radi, ott nem zavar, nem fog megserulni es ha ventit rakok ra kevesbe hallatszik.

    Apropo venti, letezik valami hangtalan alacsony fordulatu PC venti ami akkora majdnem mint a mo-ra? Eddig max 22 centist talaltam de az eleg fika.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák