Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Satyricon

    addikt

    válasz FID #19431 üzenetére

    Igen, anno én is beleszerettem a Res 1-be, de mindenki lebeszélt róla a topicokban, így nem azt vettem, hanem az 1-2-vel jobbat! De hál Istennek már kinőttem! :DDD

    Am a DDC kegyetlenül erős pumpa, nem is gondoltam volna: Nálam ezek vannak a gépben: 360-as radi a gép tetejében, 1 DDC a DVD meghajtó alatt(biztonság kedvéért van a rendszerben), memória blokk, proci blokk, északi híd blokk, fet blokk, vga blokk, déli híd blokk, tartály, hangkari blokk, és mégegy DDC, ami plexi tetős. És az első beindításnál a két DDC olyannyira megkavarta a vizet a rendszerben, hogy a tartályból a levegőt is nyomott a rendszerbe! Aztán az egyik DDC-t kikapcsoltam, és csak a plexi tetős DDC keringeti a vizet! Basszus nem elég neki a blokkokon keresztül nyomni, még egy DDC-n is keresztül kell passzírozni a vizet! :Y De meg se kottyan neki, nagyon szépen üzemel! Azért a DDC helyett egy réztetős D5-öt-nek jobban örülnék! ;]

    ezzel csak azt akarom mondani, hogy a Zalman gyári pumpáját bőven elfelejtheted, mert a DDC röhögve el tudja majd vinni a rendszert! :K

    [ Szerkesztve ]

    (lOo \ (llll) (llll) / oOl)

Új hozzászólás Aktív témák