Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Weareus

    addikt

    válasz Madn!ght #1729 üzenetére

    Ahham, nem semmi. Nekem akkor is az IDE kábelek tetszenek a legjobban. :) (Pedig van még olyan, akinek az nem is retro, mert használja, no meg én is 500-as Amigával kezdtem).

    Lesuvikszoltam az új Zafír GPU-t, felcsiszoltam kicsit a blokkot, és azon gondolkodtam, hogy milyen folyadékkal kellene zsírtalanítani a felületeket, amikor rájöttem, hogy a vízhűtést meg tudom csapolni kicsit. (Persze alap, hogy működés közben! :D ).

    Kivettem a kannából a csövet, hagytam, hogy a szivattyú belepumpáljon egy üvegpohárba kb. 15 millilitert, majd visszaraktam. (Ebből is látszik, hogy azért az ilyen "moduláris" hűtésnek is van előnye :DDD )

    Csak azért írom le, mert olyan szinten kristálytiszta az elegy, mintha tegnap öntöttem volna fel... (Több hónapja megy, és elég sokat!).

    Ebből kifolyólag a desztillált víz-etanol elegyet mindenkinek csak ajánlani tudom (kb. 80-20%-os aránnyal, mínusz 1-2 % lehet az etanol rovására.)

    Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

Új hozzászólás Aktív témák