Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    válasz DigitXT #11246 üzenetére

    Van egy marékkal. Kalap sz*rt nem ér. Vagy nem férsz hozzá helyileg, vagy nem fér el, de ha mégis, akkor nem lehet meghúzni. Annyira nehezen megy a hernyócsavar, hogy a csavarhúzó előbb eldrehálja a fejet, minthogy meghúzná. Dugókulcs meg nem fér oda. :W

    De végre megvan. Igaz, feltöltés közben megint áztam, de megoldottam. Most szárad amit nem tudtam kitörölni, már összerakva.

    Ami aggaszt, hogy a légtelenítés nagyon nyögvenyelős volt. Sokkal inkább, mint legutóbb, és nem tudok rájönni miért. Legutóbb csak erőből légtelenítettem, és az is elég volt, de most neki kellett állnom forgatgatni meg minden, ami ugye ott a polcon belül igencsak nehéz, konkrétan le kellett hozzá venni a legfelső lapot erősítőstül lemezjátszóstul. Nem mintha sima házban egyszerűbb lenne, mert ott meg ugye az a baj, hogy a tartály is mozog...

    Szóval nem igazán értem a dolgot... Meg eleve ezt az egészet ,hogy a szoknyás fitting nem fogja meg a csövet magába. Az pedig félelmetes, hogy a CPU-blokknak milyen ellenállása van. Félek vmi bibi lesz ott...

    Jah, és a csövek... Opálosodnak a csöveim. Belenyúltam zsebkendővel és ilyen élénkzöld cucc jött ki. Namost ha az élet, akkor azt hiszem felfedeztem a világ első olyan élőlényét, ami alkoholista... Nagyhirtelen be is döntöttem még 1 deka 96%-ost a rencerbe, hadd legyen vigasság. Majd elválik mi lesz. Ami kicsit aggaszt, hogy ha ez a zöld trutyi tanyát ver a CPU-blokkban, akkor nőni fog az ellenállása. Ugyanakkor 3 lassú folyású plexi blokk van a rendszerbe, és azokon nincs egy fia opálos cumó se, szóval passz...

    Egyre nagyobb indíttatást érzek, hogy a jövőbeni házterven módosítsak egy kövéret, és az eredeti szoknyás fitting - szilikoncső párost leváltsam vmi ilyesmire:

    Sub-Dungeoneer lvl -57

Új hozzászólás Aktív témák