Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bot1978

    senior tag

    válasz poli27 #1211 üzenetére

    Na, igen. Ha egy év után cserés ez a kínai vacak, akkor hiába csak 1300Ft darabja. Sokra nem megyek vele. Meglátjuk. Fogalmam sincs. Most vettem ilyet életemben először.

    Igazad lehet, csak a tyúbon meg azt mondják a srácok a szétszerelős videóban, hogy nem egyszer találtak már 30-40k értékű csaptelepben is gyárilag ilyen kínai keverőbetétet belül, aztán akkor ezek után hogy legyen a magamfajta elég okos? Ha ők hazudnak én is, de állítják, hogy attól még hogy drága egy csap még simán lehet belül gyenge minőségű egy alkatrész.

    Ehhez egyáltalán nem értek, de más területen viszont találkoztam már ezzel, hogy a magyar boltosok nagyon gyorsan akarnak meggazdagodni és többszáz százalékos haszonkulccsal is áraznak szemrebbenés nélkül. Ha jól néz ki a csaptelep el tudom képzelni, hogy lehet a beszerzési ára 5-10k, ők akkor is ráírják, hogy 40k ha van az a hülye, aki ad érte annyit.
    Bauhaus 640Ft-ért ad egy bilincset a slagoknál. Ugyanaz a bilincs 50Ft a csavarboltban. Emiatt kérdeztem, hátha van ennek is jó forrása, mert azt láttam, hogy ott 40k egy szép csaptelep.

    Én most láttam életemben először keverőbetétet, képzelheted milyen könnyen átvernek. Eddig azt sem tudtam, hogy ezekben a fém csapokban egyáltalán ilyen műanyag vackok vannak belül. Igazából nem is értem, hogy ezek a részek miért nem fémből készülnek. Persze tudom: Hogy újat kelljen venni.

Új hozzászólás Aktív témák