Új hozzászólás Aktív témák

  • Simba86

    senior tag

    válasz ekkold #2974 üzenetére

    Annyi történt, hogy miután mindent konfiguráltam, ellenőriztem, jött a windows frissítés és leállítottam a nast szabályosan, mint egy normális gépet (tehát nem lőttem le a virtualboxot alapból). Újraindítottam a gépet, startoltam volna a NAS-t, erre a hard disk-et nem tudta felcsatolni, mert kiírta, hogy access denied. Miután "elengedtem" a lemezképet, a rendszer betöltött hiba nélkül, de akkor már ugye a hdd nélkül, szóval az összes adatom hozzáférhetetlen lett. Szerencsére lefuttattam egy data recovery -t és a fájlok többsége megmaradt, csak ugye ismeretlen névvel... nagy munka lesz mindent beazonosítani, de szerencsére "csak" a Plex másfél tera könyvtára és fotók kerültek eddig rá, szóval ezeket talán nem tart annyira sokáig lecsekkolni...

    Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

Új hozzászólás Aktív témák